pl / en

INFORMACJE GRUPOWE

WYPRAWKA

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

Prosimy o wyposażenie dziecka w:

-poduszkę typu „jasiek” obleczoną poszewką (podpisana, zapakowana w reklamówkę do powieszenia w szatni),

-pastę i szczoteczkę do zębów (wszystko podpisane),

-kapcie na gumowej podeszwie (podpisane),

-worek z zapasowymi ubraniami (koszulka, spodnie/legginsy, majtki, skarpety – podpisane),

-worek ze strojem gimnastycznym (biała koszulka, czarne/granatowe spodenki – podpisane),

3 teczki z gumką (2 szerokie do kart pracy i prac plastycznych, 1 cienka do języka angielskiego – podpisane),

-chusteczki nawilżane,

-pudełko chusteczek higienicznych.

Czekamy na miłe spotkanie z Państwa dziećmi .

SZANOWNI PAŃSTWO.

Poniższy adres e-mail pozostaje w tytule przedszkole7 do czasu zmiany, o czym będą Państwo poinformowani i służy wyłącznie:

a. do szybkiego kontaktu w sprawach grupowych;

b. jako tablica ogłoszeń on-line, co oznacza, że pojawią się tu grupowe informacje o wydarzeniach i sposobie współpracy z rodzicami przy realizacji np. uroczystości przedszkolnych czy innych ważnych wydarzeń w grupie oraz wypełniania zadań przez trójkę grupową.

c. do umówienia się z nauczycielem na indywidualną rozmowę, jeżeli taka będzie potrzeba lub wskazanie.

NIE NALEŻY :

a. pytać o dziecko i oczekiwać, że uzyskają Państwo odpowiedź. Niestety informacje o dziecku to dane wrażliwe, stąd absolutnie nie uzyskacie Państwo ich tą drogą;

b. zgłaszać nieobecności, bo to zgłaszamy na adres przedszkola;

c. upoważniać innych osób do odbioru dziecka, bo w tym celu należy złożyć pisemną informację w formie papierowej.

biedronki@sp2pila.pl