pl / en

Archiwum wpisów

Pierwszy Dzień Wiosny

Pierwszego Dnia Wiosny dzieci z grupy „Biedronek” wystawiły dla przedszkolaków teatrzyk o tym, jak zwierzęta Panią Wiosnę witały. Później odbywały się wiosenne zabawy w poszczególnych grupach – na przykład „Pszczółki” posadziły wiosenne kwiaty przy placu zabaw.

Dzień Ziemi

Wzrastanie w poszanowaniu naszej planety jako naszego domu jest dla nas jednym z kluczowych priorytetów. Dlatego wykorzystujemy każdą okazję do wspierania i realizacji działań na rzecz Ziemi.

Dzień Tęczy

Tęcza – cudowne zjawisko, które inspiruje przedszkolaki do zabaw i eksperymentów. Nic dziwnego, że w kalendarzu znalazł się Dzień Tęczy, bo czym byłby nasz świat bez kolorów?

Dzień Kobiet

Kwiatki, słodkości i drobne przyjemności – tego dzisiaj nie zabraknie naszym dziewczynkom! Takie dni są doskonałą lekcją życzliwości, pielęgnowania dostrzegania drugiej osoby i jej uczuć.

Karnawał 2023

Tańce, zabawy, smakołyki – tego nam nie zabrakło podczas tegorocznych zabaw karnawałowych!

Dzień Kota

Kot – mimo że chodzi własnymi ścieżkami i jest charakterny, bardzo go lubimy. Cieszymy się, że możemy obchodzić jego święto i chętnie zamienimy się na chwilę w małe, psotliwe kotki…

Tłusty czwartek

Cała Polska kocha pączki – my też!!! Bardzo lubimy słodkie dni w naszym kalendarzu 🙂

Walentynki

Dzień Zakochanych zagościł w naszym przedszkolnym kalendarzu na stałe. W tym dniu rozmawialiśmy o miłości, byciu dobrym dla innych i szanowaniu siebie nawzajem.

Święta Bożego Narodzenia

Święta to czas szczególny – pełen magii, wewnętrznych przeżyć i oczekiwania. Bardzo lubimy ten czas, również w przedszkolu panuje podniosła atmosfera…

Mikołajki

Tegoroczny 6 grudnia był dniem pełnym niespodzianek 🙂 Z samego rana odwiedził dzieci sam św. Mikołaj – były cukierki i podarunki. A tuż po obiedzie wszystkie grupy udały się do pobliskiego kina na seans filmowy pt.: „Świąteczna niespodzianka”. Lubimy ten przedświąteczny magiczny czas…  

Skip to content