pl / en

Archiwum wpisów

Pierwszy Dzień Wiosny

Pierwszego Dnia Wiosny dzieci z grupy „Biedronek” wystawiły dla przedszkolaków teatrzyk o tym, jak zwierzęta Panią Wiosnę witały. Później odbywały się wiosenne zabawy w poszczególnych grupach – na przykład „Pszczółki” posadziły wiosenne kwiaty przy placu zabaw.

Dzień Ziemi

Wzrastanie w poszanowaniu naszej planety jako naszego domu jest dla nas jednym z kluczowych priorytetów. Dlatego wykorzystujemy każdą okazję do wspierania i realizacji działań na rzecz Ziemi.

Dzień Czekolady

Czeko, czeko, czekolada!!! Czekotańce, czekomalowanie, czekopoczęstunek – czy Dzień Czekolady nie mógłby być codziennie?

Dzień Marchewki

Marchewka – smaczna, zdrowa, pięknie pomarańczowa, bardzo lubiana przez dzieci. Ciekawe, jakimi marchewkowymi zabawami pani zaskoczą dzieci w tym roku…

Dzień Tęczy

Tęcza – cudowne zjawisko, które inspiruje przedszkolaki do zabaw i eksperymentów. Nic dziwnego, że w kalendarzu znalazł się Dzień Tęczy, bo czym byłby nasz świat bez kolorów?

Dzień Kobiet

Kwiatki, słodkości i drobne przyjemności – tego dzisiaj nie zabraknie naszym dziewczynkom! Takie dni są doskonałą lekcją życzliwości, pielęgnowania dostrzegania drugiej osoby i jej uczuć.

Dzień Dinozaura

Dawno, dawno temu, kiedy po Ziemi chodziły dinozaury… Kochamy opowieści i ciekawostki o gigantach, które wyginęły, a mimo to wciąż dowiadujemy się o nich czegoś nowego.

Karnawał 2023

Tańce, zabawy, smakołyki – tego nam nie zabrakło podczas tegorocznych zabaw karnawałowych!

Dzień Kota

Kot – mimo że chodzi własnymi ścieżkami i jest charakterny, bardzo go lubimy. Cieszymy się, że możemy obchodzić jego święto i chętnie zamienimy się na chwilę w małe, psotliwe kotki…

Tłusty czwartek

Cała Polska kocha pączki – my też!!! Bardzo lubimy słodkie dni w naszym kalendarzu 🙂

Skip to content