pl / en

organizacja pracy w okresie wakacyjnym

INFORMACJE dla rodziców dzieci przyjętych na wakacje- sierpień 203 r.

 1. Przedszkole jest czynne w dniach od  1 do 28 sierpnia włącznie w godzinach 6:30-16:30 od poniedziałku do piątku.
 2. Główne wejście do przedszkola znajduje się od strony boiska, przy placu zabaw.
 3. Przyprowadzamy dzieci do godz.8:00. Główne drzwi przedszkola są zamykane najpóźniej o godz. 8:15, po tym czasie otwieranie drzwi jest utrudnione z uwagi na wykonywania innych obowiązków przez pracowników obsługi, a nauczyciel nie może zostawiać w sali dzieci bez opieki by otwierać drzwi spóźnialskim.
 4. Nie wchodzimy do przedszkola, dzieci są odbierane przy drzwiach wewnętrznych przez pracownika obsługi i samodzielnie rozbierają się i ubierają.
 5. Odbieramy dzieci korzystając z domofonu, który jest umieszczony przy wejściu do przedszkola. Następnie czekamy na dziecko przy drzwiach. Nazwy grup zostaną Państwu przekazane do wiadomości w dniu przyprowadzenia dziecka do przedszkola.
 6. Dzieci przynoszą 1 sierpnia 2023 r.:
  – podpisane kapcie,
  – woreczek  (podpisany) , a w nim zapasowe majtki, skarpetki i rzeczy na przebranie.
  – chusteczki  higieniczne suche i chusteczki mokre,
 7. Rodzice przynoszą 1 sierpnia 2023 r. zapakowane w jedną kopertę:
  – wydrukowane, wypełnione i podpisane  w 2 egzemplarzach Informację o zasadach  pobierania opłat miesięcznych za korzystanie z   wychowania przedszkolnego w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Olimpijczyków Polskich w Pile, w sierpniu 2023  pobierz tutaj
  – w przypadku przyprowadzenia rodzeństwa proszę dodatkowo wypełnić oświadczenie o wydanie decyzji z sprawie zwolnienia z opłat zgodnie z Uchwałą Rady Miasta Piły. Wypełniamy jeden wspólny wniosek w jednym egzemplarzu dla rodzeństwa. pobierz tutaj
 8. Proszę o bezwzględne przestrzeganie godzin przyprowadzania i odbierania dzieci zgodnie z zadeklarowanym czasem pobytu w przedłożonych dokumentach.
  Życzymy udanej i miłej współpracy .

 

Skip to content