spotkania zespołu projektowego

HISZPANIA - spotkanie zespołu projektowego, inaugurujące start projektu

W dniach 19-21 luty 2020 roku w zespole szkolno – przedszkolnym w Gironie – Hiszpania, odbyło się pierwsze spotkanie zespołu projektowego, podczas którego omówiono sposób realizację projektu oraz przygotowano dokumentację.

W spotkaniu uczestniczyli: Koordynator projektu oraz koordynatorzy krajowych zespołów nauczycielskich.

GRECJA - spotkanie zespołu projektowego, analiza postępów projektu

W dniach 16-18 Czerwca 2021 r. w zespole szkolno -przedszkolnym w Trilofos – Grecja, odbyło się spotkanie zespołu projektowego, na którym dokonano analizy postępów realizacji projektu.

POLSKA - spotkanie zespołu projektowego, podsumowanie projektu

W dniach 13-15 czerwca 2022 roku odbyło się spotkanie zespołu projektowego podsumowujące projekt. Przygotowano rezultaty projektu, omówiono ich sposób upowszechniania. Dokonano podsumowania przeprowadzonych badań oraz oraz wskazano efekty. Przygotowano informacje do raportu końcowego.