wakacje 2024

informacja dla rodziców o sposobie przyjmowania dzieci do publicznych przedszkoli w okresie wakacyjnym w Gminie Piła.

W dniach 6- 15 maja 2024 r. możecie Państwo składać deklaracje lub „druki wakacyjne”
na lipiec i sierpień 2024 r.

Czas otwarcia przedszkoli i żłobków w lipcu i sierpniu 2024 r.:

Lipiec: 3 lipca-  31 lipca 2024 r.

Sierpień:  1 sierpnia- 27 sierpnia 2024 r.

sprawdź tutaj  Plan pracy pilskich przedszkoli i żłobków w lipcu i sierpniu 2024 r

Rodzice dzieci uczęszczających do naszych oddziałów w roku szkolnym 2023/ 2024 otrzymają mejl przesłany  indywidualnie, na podane adresy w dokumentacji oddziałów przedszkolnych w dniu 6 maja 2024 r., w którym uzyskają Państwo wszelkie informacje o sposobie organizacji przedszkoli prowadzonych przez Gminę Piła w okresie wakacyjnym.

Zasady przyjmowania dzieci w wakacje:

Na wolne miejsca (po zadeklarowanych) w pierwszej kolejności przyjmowane są dzieci z rocznika 2017- 2020 obecnie uczęszczające do pilskich publicznych przedszkoli prowadzonych przez Gminę Piła.

W drugiej kolejności na wolne miejsca przyjmowane są dzieci rozpoczynające edukację przedszkolną od 1 września 2024 r., spoza gminy, z niepublicznych przedszkoli i inne:

Lista dzieci, które uczęszczać będą w lipcu do naszych oddziałów  zostanie opublikowana 24 maja 2024 r. na drzwiach przy wejściu do przedszkola.